Optimum Nutrition Pro BCAA (390 g)
Az elágazó szénláncú aminosavak (BCAA), így a Leucin, Izoleucin és Valin a sportolói szempontból legkritikusabb aminosav csoport, kiegészítő fogyasztásukkal javítható a fizikai teljesítőképesség, fokozható az edzések anabolikus hatása, és blokkolhatóak a katabolikus folyamatok. Az elágazó szénláncú aminosavak 2:1:1 arányú fogyasztása a kimerítő edzések előtt és után jelentős mértékben javíthatja az edzések alatti teljesítményt, az edzésadaptációt és gyorsíthatja a regeneráció ütemét. A PRO BCAA hatóanyagkeverékéhez a maximális hatékonyság érdekében 5 gramm L-Glutamint adagoltuk, mely tovább fokozza a formula izomépítő és izomlebomlást gátló hatását.
- 8 Gramm BCAA
- 5 Gramm L-Glutamin
- Tökéletes oldódás és ízhatás
- Elektrolit keverék a jobb izomfunkciókért
- Ízesített és ízesítetlen változatban is kapható
Adagolás:
Keverj el 2 adagolókanál PRO BCAA-t 2-3 dl hideg vízben és fogyaszd edzések előtt és / vagy után.
Felteszem a kérdésem, elmondom a véleményem Optimum Nutrition Pro BCAA (390 g) termékről.


Le van maradva a karod? Vagy csak a fétised, hogy szeretnél még markánsabb bicepszet? Alig várod a kar-napod? Most ezzel az írással szeretnénk segíteni, hogy a jó úton haladj - és megosztani olyan NEM tipikus tanácsokat, amik valóban hasznosak, és talán Te sem gondoltál ilyen szemszögből rájuk!

Amikor CrossFit edzésre adod a fejed egy olyan területre tévedsz, ahol szinte kényszer a folyamatos fejlődés. Előbb utóbb eljutsz arra a szintre, hogy nem bírod nem komolyan venni, még nehezebbet akarsz emelni, még több burpeet csinálni és egyre jobban bírni az edzés végén a gyilkos WOD-okat. És persze jönnek szépen a kiegészítők, egy jó crossfit ruha, hosszú zokni és persze a cipő. A cipő, amivel gyorsabb lehetsz, biztosabban állsz a lábadon, javíthatod a technikád és hát persze legyünk őszinték, egy jó cipő ultra menő tud lenni.

Ugye nem is kell mondani, hogy a húzódzkodás a hátedzés guggolása. Nélküle nincs is igazi latissimus... nem beszélve arról, hogy nemtől függetlenül menő, ha két karunkkal a magasba repítjük a testünket... és amilyen szép, annyira nehéz gyakorlat is, így sokan nem tudják érdemben beleilleszteni az edzéstervükbe. Emiatt persze nem az a terv, hogy ki is hagyjuk - hanem könnyített verziókkal, de beleillesztjük.

Ha rákeresel, akkor láthatod: az internet tele van 1200 kalóriás - vagy még annál is kevesebb tápértékű étrendekkel. A kevés napi koszt természetesen hatalmas ígéretekkel, mínusz kilókkal és centikkel kecsegtet... de vajon tényleg megéri bárkinek is ilyen étrendet követni?