MadMax Professional kesztyű (barna) (1 pár)
A tenyér részén a bőr kétfalú, speciálisan tömítve. Mindkét rész anatomikusan varrott, jobb szilárságot és tartósságot biztosít ennek a megterhelt tenyérrésznek. A kézfejen és az ujjak között nagyon kemény és tartós 3-way lycrát használtunk. Ez a lycra jól elvezeti az izzadságot és szellőzik. Ezt a kesztyűt speciális rugalmas övvel egészítettük ki, amely a csukló kétszeres körültekerésével és a kétszeres száraz cipzárral a kéznek, egész gyakorlat alatt kitűnő stabilitást biztosít és megakadályozza a csuklóra kiható túlságosan nagy nyomást. Mad Max fitnesz kesztyűk mérettáblázata A tenyér körmérete az ujjak tövénél mérve, miközben az ujjainkat kissé behajlítjuk.
Felteszem a kérdésem, elmondom a véleményem MadMax Professional kesztyű (barna) (1 pár) termékről.


Le van maradva a karod? Vagy csak a fétised, hogy szeretnél még markánsabb bicepszet? Alig várod a kar-napod? Most ezzel az írással szeretnénk segíteni, hogy a jó úton haladj - és megosztani olyan NEM tipikus tanácsokat, amik valóban hasznosak, és talán Te sem gondoltál ilyen szemszögből rájuk!

Amikor CrossFit edzésre adod a fejed egy olyan területre tévedsz, ahol szinte kényszer a folyamatos fejlődés. Előbb utóbb eljutsz arra a szintre, hogy nem bírod nem komolyan venni, még nehezebbet akarsz emelni, még több burpeet csinálni és egyre jobban bírni az edzés végén a gyilkos WOD-okat. És persze jönnek szépen a kiegészítők, egy jó crossfit ruha, hosszú zokni és persze a cipő. A cipő, amivel gyorsabb lehetsz, biztosabban állsz a lábadon, javíthatod a technikád és hát persze legyünk őszinték, egy jó cipő ultra menő tud lenni.

Ugye nem is kell mondani, hogy a húzódzkodás a hátedzés guggolása. Nélküle nincs is igazi latissimus... nem beszélve arról, hogy nemtől függetlenül menő, ha két karunkkal a magasba repítjük a testünket... és amilyen szép, annyira nehéz gyakorlat is, így sokan nem tudják érdemben beleilleszteni az edzéstervükbe. Emiatt persze nem az a terv, hogy ki is hagyjuk - hanem könnyített verziókkal, de beleillesztjük.

Ha rákeresel, akkor láthatod: az internet tele van 1200 kalóriás - vagy még annál is kevesebb tápértékű étrendekkel. A kevés napi koszt természetesen hatalmas ígéretekkel, mínusz kilókkal és centikkel kecsegtet... de vajon tényleg megéri bárkinek is ilyen étrendet követni?