Mire jó a BCAA?
1. A BCAA segít megtartani az izomtömeget még a kalóriaszegény diéta mellett is.
2. A BCAA használata segít regenerálódni a nehéz súlyzós edzésből.
3. Javítja az immunrendszer funkcióit és segít elkerülni a túledzettséget.
4. Csökkenti az izomlázat.
5. Hatására jobb lesz a fáradságérzet tűrésünk.
6. Javítja az izom glükóz felvételét és inzulin érzékenységet, emiatt szedése edzés közben javítja a teljesítményt.A BCAA használata: egy adag férfiaknál 5-10 g, nőknél ennek durván a fele (függően a száraz izomtömegedtől). Általában naponta 2-5 alkalommal szedjük egyenlő időközönként elosztva. Extrém terelés (heti 6-7 súlyzós edzés + fizikai munka) és nagy izomtömeg esetében akár naponta 5-8 alkalommal is szedhetjük mellékhatások nélkül.
A BCAA-nak nincs mellékhatása és folyamatosan szedhető.

BCAA
A BCAA az egyik legfontosabb kiegészítő, nemcsak izomépítő folyamatok katalizálásához, hanem diétához is elengedhetetlen. Akiknek hosszú és kemény edzései vannak, azoknak pedig egyenesen kötelező!

BCAA-t, de melyiket?
Az egyik por, a másik kapszula, ez itten cseresznyésen pezseg, a másikban van még más okosság is… nem beszélve az árak közötti különbségről… vajon ez csak a márka miatt jelentős, vagy tényleg annyival többet tud? Most kiderül!

BCAA - por, folyadék vagy kapszula?
Melyik formula milyen előnyökkel és hátrányokkal rendelkezik? Melyik lenne a legideálisabb számodra? A válasz a cikkben!






Glutamint a turmixba!
A glutamin mindenkinek nagy kedvenc, és nemcsak az izomszövet ácsingózik utána! Ismerd meg a glutamin több oldalát, és azokat, akik szeretnék a kedvenc aminonkat elhappolni az izomszövet elől!

Útmutató a BCAA-hoz: Mit? Hogyan? Miért?
Tudtad, hogy BCAA és BCAA között is jelentős különbségek vannak? Melyiket válaszd? Edzés előtt, után vagy közben használd? A válaszok a cikkben!

Szedj BCAA-t, ha nőni akarsz!
Fogyás? Gyorsabb izomnövekedés? Több szufla és kevesebb fáradság? Így segíthet a BCAA!